1 - 9
 •  

  iPhone7 kampanyamızın çekiliş sonuçları belli oldu

   

  15 Ocak 2017 tarihli çekiliş sonuçları için lütfen tıklayın 

 •  

  Arvento, 7.kez üst üste Türkiye’nin En Hızlı Büyüyen ilk 50 Teknoloji Şirketi Listesinde

  Arvento başarılarına yenilerini eklemeye devam ediyor. Denetim, vergi, yönetim danışmanlığı ve kurumsal finansman hizmetlerinde dünyanın önde gelen kuruluşları arasında yer alan Deloitte’un Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerini belirlemek amacıyla yürüttüğü Technology Fast50 Programı’nda bu yıl 7. kez yer almayı başaran Arvento, hızlı büyüme ivmesini sürdürüyor. Şirketlerin Fast 50 Türkiye Programı’nda yer alabilmeleri için son dört yıl içinde cirosunda olağanüstü bir büyüme kaydetmiş olması, merkezlerinin Türkiye’de bulunması ve “teknoloji şirketi” olması gerekiyor.

   

  Teknoloji Fast 50 programlarında sıralamaya giren firmalar, EMEA’nın en hızlı büyüyen 500 teknoloji şirketinin belirlendiği Teknoloji Fast 500 EMEA Programı’na girmeye de otomatik olarak hak kazanıyor. Bu başarıyla birlikte Arvento sadece Türkiye’de değil EMEA bölgesinin en hızlı büyüyen teknoloji şirketleri arasındaki yerini korumaya devam ediyor.

   

  09.11.2016

 •  

  Arvento, 3.kez Mobil Uygulamalar Kategorisinde Türkiye’nin 1 Numaralı Şirketi

  Arvento, Türkiye’nin ‘’İlk 500 Bilişim Şirketi Araştırması’nda’’ bu yıl 3.kez mobil uygulamalar kategorisinde Türkiye’nin 1 numaralı şirketi oldu. Türkiye’nin bilişim alanında gerçekleştirilen tek kapsamlı araştırması olan Bilişim 500’de “Mobil Uygulama Gelirleri” kategorisinde Türkiye’nin en yüksek gelire sahip şirketi seçilen Arvento, aynı araştırmanın ilk 500 bilişim şirketi sıralamasında ise 87.sıradan 73.sıraya çıkarak 14 sıra birden yükseldi. 
   
  Türkiye’nin bilişim alanındaki lider firmalarını ve yükselen yıldızlarını ortaya koyan ve bilişim sektöründeki büyümeyi gözler önüne seren “Bilişim 500” araştırması, şirketlerin 2015 yılı net satış gelirlerine göre hazırlanıyor. 10 sene önce 439.sıradan giriş yaptığı listede 366 basamak yükselerek bugün 73.sıraya yerleşen Arvento, mobil takip sistemleri alanında 2005’den bu yana Türkiye’nin lider şirketi olma özelliğini korumaya devam ediyor.
   
   
   
   28.07.2016
 •  

  10.Arvento İş Ortakları Toplantısı Gerçekleştirildi

  Arvento İş Ortakları Toplantısı 14 ülkeden 700 kişinin katılımı ile 29 Nisan-01 Mayıs 2016 tarihleri arasında Belek- Antalya’da gerçekleştirildi. “Birlikte Daha İyi Geleceğe ” teması ile yurt içinde ve yurt dışında faaliyet gösteren bütün Arvento iş ortaklarının, teknik servislerinin ve ekiplerinin katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda 2015 yılı değerlendirildi, 2016 yılı ve gelecek hedefleri ele alındı.
   
  2015 yılı süresince başarılı performansları ile öne çıkan Arvento iş ortaklarının, teknik servislerinin ve ekip üyelerinin başarılarından dolayı ödüllendirildiği toplantıda, ünlü komedyen Kadir Çöpdemir sunuculuğu ve stand-up gösterisiyle toplantıya renk kattı.
   
  Alanında son 10 yıldır Türkiye’de pazar lideri konumunda bulunan Arvento, Türkiye’nin yanı sıra 3 kıtaya yayılmış olan iş ortağı ağı ve 55 binin üzerindeki müşterisi ile araç takipte dünyanın en büyük oyuncuları arasında yer almaya devam ediyor.
   
   
   
  29.4.2016
 •  

  Arvento 6.Kez Üst Üste En Hızlı Büyüyen İlk 50 Teknoloji Şirketi Arasında

  Arvento, bu yıl da Deloitte Teknoloji Fast50 2014 Programı’nda üst üste 6.kez yer almayı başararak, Türkiye’nin En Hızlı Büyüyen İlk 50 Teknoloji Şirketi arasındaki yerini korudu.
   
  Denetim, vergi, yönetim danışmanlığı ve kurumsal finansman hizmetlerinde dünyanın en büyük kuruluşlarından biri olan Deloitte’un Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerini belirlemek amacıyla yürüttüğü Fast50 Programı’nda girebilmek için şirketlerin 2011-2014 arasındaki dönemde cirolarında muazzam bir büyüme sağlamış olmaları gerekiyor. 
   
  Deloitte Teknoloji Fast 50 programlarında sıralamaya giren firmalar, EMEA’nın en hızlı büyüyen 500 teknoloji şirketinin belirlendiği Deloitte Teknoloji Fast 500 EMEA Programı’na girmeye de otomatik olarak hak kazanıyor.
   
  Kuruluşundan bu yana Fast50 listesinde 6.kez yer alan Arvento, Türkiye ve EMEA bölgesinin en hızlı büyüyen teknoloji şirketleri arasındaki yerini korumaya devam ediyor.
   
   
  9.11.2015
 •  

  Arvento, Gitex Technology Week 2015'te

  Arvento bu yıl da  Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Güney Asya Bölgelerinin en büyük teknoloji etkinliği olan Gitex Technology Week'teki yerini aldı.
   
  35 yıldır bölgenin ve dünyanın önde gelen teknoloji fuarları arasında yer alan Gitex, bu yıl 61 ülkeden 3.700 teknoloji firmasının katılımı ile gerçekleştiriliyor. Salon 7A’da bulunan 7A - 23 numaralı standında fuar katılımcıları ve ziyaretçileri ile buluşan Arvento, ürünlerini ve bölge ülkelerine özel olarak geliştirdiği projelerini katılımcıların beğenisine sunuyor.
   
  Arap Yarımadası ve Birleşik Arap Emirlikleri'nde imza attığı projeler ile bölgenin en büyük oyuncuları arasında yer alan Arvento, araç takip sistemleri alanında Türkiye’nin yanı sıra 3 kıtada daha faaliyet gösteriyor.
   
   
  21.10.2015
 •  

  Arvento, Bu Yıl da “Mobil Uygulamalar” Alanında Türkiye Birincisi

  Arvento, mobil uygulamalar alanındaki liderliğini bu yıl da korudu. Türkiye’nin bilişim alanında gerçekleştirilen tek kapsamlı araştırması olan “İlk 500 Bilişim Şirketi" araştırmasında, “Mobil Uygulama Yazılımı Gelirleri” kategorisinde bu yıl yeniden Türkiye’nin en yüksek gelire sahip şirketi seçilen Arvento, listedeki yerini korudu. Arvento, aynı araştırmanın ilk 500 bilişim şirketi sıralamasında ise 94.sıradan 87. sıraya yükselerek büyüme ivmesini sürdürdü.

   

  Bu yıl 16.’si gerçekleştirilen ve bilişim sektöründe faaliyet gösteren firmaların 2014 yılı net satış gelirlerine göre hazırlanan “Türkiye’nin İlk 500 Bilişim Şirketi“ araştırması, Türkiye’nin bilişim alanında gerçekleştirilen tek kapsamlı araştırması olma özelliğini taşıyor. 

   

  2006 yılında 439.sıradan giriş yaptığı listede 9 yılda 352 basamak yükselerek önemli bir başarı ve büyüme ivmesi yakalayan Arvento, araç takip ve filo yönetimi sistemleri alanında Türkiye’de Pazar lideri olmasının yanı sıra dünyanın en büyük 5.şirketi konumunda bulunuyor. 

   

  14.8.2015

 •  

  9.Arvento İş Ortakları Toplantısı Belek’te Gerçekleştirildi

  Arvento İş Ortakları Toplantısı “Büyük Hedefler, Güçlü Ortaklıklar” teması ile 3-5 Nisan tarihleri arasında Rixos Premium Hotel, Belek Antalya’da gerçekleştirildi. Yurt içinde ve yurt dışında faaliyet gösteren bütün Arvento iş ortakları ve teknik servisleri ile yurtiçi ve yurtdışında görev yapan tüm Arvento çalışanlarının katılımı ile gerçekleştirilen toplantıya 13 ülkeden 700 kişi katıldı.
   
  Büyük bir kalabalık ve coşku içerisinde gerçekleştirilen toplantıda, bu yılın başında Arvento ile güç birliği yapan Investcorp firması da üst düzey katılımcıları ile yer aldı. 2014 yılının değerlendirildiği ve 2015 yılı hedeflerinin ele alındığı toplantının gündüz seanslarında 2014 yılı süresince başarılı performansları ile öne çıkan Arvento iş ortakları, teknik servisleri ve çalışanları düzenlenen tören ile ödüllendirildi. Gündüz sunumlarının ardından gece gala yemeği ile devam eden toplantı, gecede düzenlenen ikinci ödül töreni ile sona erdi.
   
  Güçlü iş ortakları ve teknik servisleri sayesinde araç takip ve filo yönetim sistemleri alanında dünyanın en büyük 5.şirketi olmayı başaran Arvento, Investcorp ile gerçekleştirdiği yeni güç birliği ile alanında dünyanın ilk üç markasından biri olmayı hedefliyor.
   
 •  

  Arvento, Bu Yıl da GSMA’deki Yerini Aldı

  Arvento bu yıl 3.kez mobil teknolojiler alanında dünyanın en büyük ve kapsamlı etkinliği olan GSMA Mobile World Congress’teki yerini aldı.
   
  200’den fazla ülkeden 95 bin sektör profesyonelinin katıldığı GSMA 2015, bu yıl 02-05 Mart tarihleri arasında Barcelona’da gerçekleştirildi.
   
  Dünyanın dört bir yanından gelen en yenilikçi mobil çözümlerin ve girişimlerin tanıtıldığı etkinlik, çok sayıda yeni ürünün dünyaya ilk defa tanıtıldığı platform olma özelliğini de taşıyor. 
   
  Geleceği şekillendirecek mobil teknolojilerin konuşulduğu ve tanıtıldığı etkinlikte Arvento, 5.Hal’de yer alan 5F61 numaralı standında etkinlik katılımcıları ile buluştu. Mobil takip sistemleri alanında dünyanın en büyük 5.şirketi olan Arvento, tamamını Türkiye’de geliştirdiği teknolojiler ile 3 kıtada faaliyet gösteriyor.
   
  02.03.2015
 •  

  Arvento, Araç Takipte Dünyanın En Büyük 5.Şirketi

  ABI Research araştırma şirketinin dünya çapında 100 binin üzerinde kullanıcısı olan araç takip şirketlerini değerlendirdiği araştırmanın sonucunda Arvento, araç takip ve filo yönetim sistemleri alanında listede dünyanın en büyük 5. şirketi olarak yer aldı.
   
  Dünyanın önde gelen araştırma şirketi ABI Research’ün dünya üzerinde 100 binin üzerinde kullanıcısı olan en büyük 21 araç takip şirketini; küresel ve bölgesel pazar payı, bölgesel kapsama alanı, teknolojik altyapı, sektörel çözümler, kalite, güvenilirlik, fiyatlandırma politikası, finansal ve organizasyonel güçlülük ve yenilikçilik kriterleri ile değerlendirildiği “Commercial Telematics Competitive Assessment – Q3 2014”  raporunda Arvento, dünya devleri arasında bir Türk markası olarak 5. sırada yer aldı. Araştırma ile Arvento’nun araç takip ve filo yönetim sistemlerinde dünyanın en büyük oyuncuları arasında olduğu bir kez daha tescillendi.
   
  Türkiye’nin yanı sıra 23 ülkede daha faaliyet gösteren Arvento geçen yıl Avrupa genelinde 31 ülkeden 17 bin şirketin katıldığı Avrupa İş Ödülleri'nde kendi kategorisinde "Avrupa'nın En Başarılı Şirketi" seçilmişti.
   
  Kurulduğu 2005 yılının sonunda 12 müşterisine ait 240 araçla başladığı yolculuğuna bugün 3 kıtada 33 binin üzerinde müşteri ve 450 binin üzerinde cihaz sayısı ile her geçen gün daha da büyüyerek devam eden Arvento, alanında dünyada lider olma hedefiyle yeni yılda da çalışmalarına hız kesmeden devam edecek.
   
  01.01.2015