Haberlere Geri Dön

9.Arvento İş Ortakları Toplantısı Belek’te Gerçekleştirildi

Arvento İş Ortakları Toplantısı “Büyük Hedefler, Güçlü Ortaklıklar” teması ile 3-5 Nisan tarihleri arasında Rixos Premium Hotel, Belek Antalya’da gerçekleştirildi. Yurt içinde ve yurt dışında faaliyet gösteren bütün Arvento iş ortakları ve teknik servisleri ile yurtiçi ve yurtdışında görev yapan tüm Arvento çalışanlarının katılımı ile gerçekleştirilen toplantıya 13 ülkeden 700 kişi katıldı.
 
Büyük bir kalabalık ve coşku içerisinde gerçekleştirilen toplantıda, bu yılın başında Arvento ile güç birliği yapan Investcorp firması da üst düzey katılımcıları ile yer aldı. 2014 yılının değerlendirildiği ve 2015 yılı hedeflerinin ele alındığı toplantının gündüz seanslarında 2014 yılı süresince başarılı performansları ile öne çıkan Arvento iş ortakları, teknik servisleri ve çalışanları düzenlenen tören ile ödüllendirildi. Gündüz sunumlarının ardından gece gala yemeği ile devam eden toplantı, gecede düzenlenen ikinci ödül töreni ile sona erdi.
 
Güçlü iş ortakları ve teknik servisleri sayesinde araç takip ve filo yönetim sistemleri alanında dünyanın en büyük 5.şirketi olmayı başaran Arvento, Investcorp ile gerçekleştirdiği yeni güç birliği ile alanında dünyanın ilk üç markasından biri olmayı hedefliyor.