Araç Takip Sistemleri
 
 
 

OBD Takip Paketi

Tak- Çalıştır mekanizması ile kolayca araca monte edilen, araçtan en detaylı verilerin alınmasını sağlayan OBD takip çözümü bu pakette.

• imt.24 OBD Takip Cihazı
• Yazılımlar
• Lisanslı Haritalar
• 81 İlde Servis Hizmeti
• 2 Yıllık Sunucu ve Abonelik Hizmeti ( Abonelik süresince devam eden sınırsız garanti)
• 7/24 Çağrı Merkezi

imt.24 OBD Takip Cihazı

Kompakt tasarımı ile doğrudan OBD soketine monte edilebilir.


Tak- Çalıştır sistemi ile kolayca çalıştırılabilir.

 

1000 bölgeye kadar tanımlama yapılabilir.


OBD-II'de J1850, K-Line, CAN ISO-15765 standartlarını destekler özellikte.


GSM ve GPS antenleri ve alıcıları entegre tek bir ünite.


 

 

Gelişmiş Yazılım Uygulamaları

 

OBD Takip Paketi ile size verilecek şifrelerle araçlarınızı ister "Web Tabanlı Yazılım" ile, isterseniz bilgisayarınıza kuracağınız "Desktop Yazılımı" ile kolayca takip edebileceksiniz. Arvento'nun akıllı telefonlar ve tablet bilgisayarlar için geliştirdiği iPhone, iPad, BlackBerry, Android  ve Windows Phone uygulamalarını indirerek araçlarınızı cep telefonunuz ve tablet bilgisayarlarınızdan da kolaylıkla izleyebileceksiniz.

 
 
Desktop Yazılımı
Web Tabanlı Yazılım
Akıllı Telefon ve Tablet Uygulamaları

3780 SMS
 

Lisanslı Haritalar

 

Dünyanın Haritası Sokak Sokak Ekranınızda

OBD Takip Paketinde Avrupa, Azerbaycan, Arap Yarımadası, CIS ülkeleri ile K.K.T.C. haritalarının yanı sıra Türkiye'de 81 ilin ve birçok ilçenin cadde, sokak ve önemli yerler detayındaki lisanslı haritalarını kullanabilecek, araçlarınızı bu haritalar üzerinde izleyebileceksiniz.

2 yıllık abonelik süresince haritalar ücretsiz olarak güncellenecektir. Dilerseniz kendinize ve müşterilerinize ait bina ve bölgeleri ekleyerek, kendinize özel haritalar oluşturabilir, istediğiniz anda Arvento'nun sunduğu lisanslı sayısal haritalar yerine Google uydu haritalarına geçiş yapabilirsiniz.

 

2 Yıllık Abonelik Hizmeti

OBD Takip Paketine sahip olduğunuzda 2 yıl boyunca sunucu hizmeti, yazılım ve harita güncellemeleri için hiç bir ek ücret ödemeyeceksiniz. İki yılın sonunda aboneliğinizi yenilediğinizde, haritalarınız ve yazılımlarınız  güncellenmeye devam ederken imt.24 araç takip cihazınızın garanti süresi de devam edecek. Böylece sisteminiz her zaman Arvento garantisi altında olacak.

81 İlde Montaj ve Servis Hizmeti

Konusunda tecrübeli ve sertifikalı, alanının en geniş yetkili servis ağı ile gözünüz arkada kalmayacak.
 
Türkiye'nin en yaygın satış sonrası hizmet ağına sahip Arvento sizlere 81 ilde hizmet verecek. OBD Takip Paketine imt.24 araç takip cihazının 81 ilde Arvento Yetkili Servisleri tarafından montajı ve sonrasında garanti kapsamındaki her türlü bakım ve servisi dahil edilmiştir.

7/24 Çağrı Merkezi

Kesintisiz hizmet ve destek için Arvento çağrı merkezi 7 gün 24 saat sizinle birlikte olacak. Isterseniz opsiyonel olarak satın alabileceğiniz hizmet paketimiz ile  araçlarınızı biz takip ve kontrol ederek size raporlayabilir ve acil bir durumda anında sizi bilgilendirebiliriz.